mapa strony       newsletter       english
Mediatorzy

Maciek 401-OKkompr www.JPGMaciej Tański - dyrektorMediator i trener umiejętności mediacyjnych od 1998 roku. Dyrektor i założyciel Centrum Mediacji Partners Polska w 2001 roku. Mediuje ok. 500 godzin rocznie, specjalizując się w sprawach rodzinnych, cywilnych, gospodarczych i relacji wewnątrzorganizacyjnych. Członek, sekretarz i przewodniczący Społecznej Rady ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości w kolejnych trzech kadencjach od roku 2005. Obecnie jest jej członkiem.

Stypendysta Weinstein JAMS International Fellowship w 2015 roku.

Autor i współautor publikacji nt. mediacji (o tłumaczeniach nie wspominając), m.in. „Dziecko w rozwodzie. Poradnik dla rodziców”, „Tata na zawsze. Poradnik dla ojców po rozstaniu”, „Dziecko w rozstaniu rodziców”, „49 pytań o mediację rodzinną”.

Mąż, ojciec córki i syna.
Tadeusz 047 kompres.JPGTadeusz Baszniak - mediator pierwszego kontaktuZ wykształcenia filozof, "w poprzednim życiu" tłumacz z języka angielskiego, obecnie jest "głosem" naszego Centrum, kontaktując się z klientami i organizując szkolenia dla mediatorów. Mediuje sprawy rodzinne.
agn04.jpgAgnieszka Dusińska - mediatorkaUkończyła studia z etnologii i antropologii kulturowej, jak również szkolenia z mediacji rodzinnej. Od 4 lat specjalizuje się w sprawach rodzinnych.
zdj iwona.JPGIwona Osik - mediatorkaAbsolwentka pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego, obecnie studiuje psychologię.
Wiedzę i umiejętności z zakresu mediacji rodzinnych zdobywała głównie pod skrzydłami naszego Centrum. Mediuje w sprawach rodzinnych.